ROG 1 – KC Harich 1

Zaterdag 9 november was het weer tijd voor de eerste competitiewedstrijd in de zaal, en dit keer in de 2e klasse, dankzij de promotie van het vorige zaalseizoen!

ROG, een voor ons niet geheel onbekende tegenstander, stond op het programma. Met frisse moed uit de bespreking begonnen we aan de warming-up, waarna de wedstrijd van start ging. Al snel ontdekten we dat de tegenstanders het ons niet gemakkelijk zouden maken. Door een slordige start liep ROG uit naar een 6-1 voorsprong. Onze kansen werden niet benut of afgemaakt, waardoor een time-out noodzakelijk was. We moesten harder werken om kansen te creëren, en in de verdediging moesten we ons concentreren om de tegenstanders geen centimeter ruimte te geven. Na deze scherpe woorden kwamen we dichterbij en eindigden we de eerste helft met een achterstand van 8-5.

Toen we uit de kleedkamers kwamen voor de tweede helft, wisten we dat we alles moesten geven om de achterstand in te halen en de punten mee naar huis te nemen. Dit had ROG echter niet voor ogen, en voor hen verliep alles gemakkelijker dan voor ons. Zij wisten hun voorsprong uit te breiden naar 16-9. Toch, dankzij de vechtlust die we uiteindelijk te pakken kregen, brachten we de eindstand nog naar 18-15 in het voordeel van ROG. Dit is de realiteit van de tweede klasse, en helaas gaven we de wedstrijd uit handen. Desondanks maakt dit ons extra scherp voor de volgende wedstrijd!

Zaterdag 16 november om 19:45 uur spelen we een revanchewedstrijd tegen een bekende tegenstander: Spannum. Alle support is welkom!