Schema Jeugd

             Plaats             Aanv.  Vertr.  Rijders                                      Scheidsrechter    

Za 24 november
A1:     Balk             12.50                                                 F. Bruinsma
A2:     Joure            11.00  09.30  Van Dijk/Tiemersma/Boonstra
B1:     Nieuwehorne  17.50  16.10  Brandsma/de Boer/Betsema
D1:     Grou             12.15 10.50  Terluin/Schram/Zuiderbaan
E1:     Balk             09.55                                                 N. Oenema
E2:     Balk             09.55                                                 M. Meinsma
E3      Balk             09.00                                                 A. Nijhof
F1:     Balk             09.00                                                 F. Zwart

Za 1 december
A1:     Noordwolde   12.00  10.15  Meulman/Haijma/Bouma
A2:     Balk             12.55                                                 J. Oenema
B1:     Balk             11.55                                                 S. Oenema
B2:     Sneek           15.30  14.15  van Essen/Wunderink/de Vos
D1:     Balk             10.55                                                 N. Meinsma
E1:     Bolsward       13.00  11.45  Aalbers/van der Wal
E2:     Bolsward       12.00  10.45  Jaarsma/Tuinier
E3:     De Wijk         11.30  09.45  Terluin/Tiemersma
F1:     Nijeveen       10.00  08.40  Broersma/van der Goot

Za 8 december
A1:     Bolsward       16.00  14.30  De Korver/Spijker/Hoekstra
A2:     Balk             15.10                                                 J. Tuinier
B1:     Balk             14.05                                                 M. Hofstra
B2      Easterein       15.00  13.40  Folkertsma/Sprik/Jaarsma
C1:     Easterein       14.00  12.40  van der Ploeg/van der Heide/de Groot
D1:     Balk             11.00                                                 M. Boersma
E1:     Balk             10.00                                                 A. vd Brug
E2:     Balk             09.00                                                 J. Elgersma
E3      Balk             10.00                                                 F. vd Brug
F1:     Balk             09.00                                                 R. Moraal

Za 15 december
A1:     Balk             11.30                                                 A. Bergsma
A2:     Balk             10.20                                                 G. Schotanus
B1:     Emmeloord    11.30  10.10  van Tuinen/Zwart/Koopmans
D1:     Leeuwarden   11.30  09.50  van der Goot/Dijkstra/Jaarsma
E1:     Leeuwarden   10.30  08.50  de Vries/de Boer
E2:     Leeuwarden   09.30  07.50  van Dijk/Bruno
E3:     Nijeveen       10.00  08.30  Feenstra/Schram

Za 22 december
A1:     Balk             14.15                                                 H. Meulman
B1:     Balk             13.10                                                 J. Oenema
B2:     Balk             12.05                                                 F. v/d Heide
D1:     Balk             11.00                                                 M. Bouma

Za 5 januari 2019
A2:     Lemmer        14.00  12.45  Reuvers/van den Bogert/Veldman
B2:     Balk             15.55                                                 M. Hofstra
C1:     Balk             14.55                                                 C. Flapper
E1:     Balk             13.00                                                 N. Oenema
E2:     Balk             13.55                                                 Johan van Dijk
E3:     Balk             13.55                                                 A. Schotanus
F1:     Balk             13.00                                                 J. Prins

Za 12 januari
A2:     Balk             12.50                                                 P. Veldman
B2:     Balk             11.50                                                 Y. Breeuwsma
C1:     Balk             10.50                                                 J. Hofstra
E1:     Leeuwarden   15.30  13.50  Tuinier/van der Zee
E3:     Emmeloord    09.00  07.50  Bootsma/Terluin

Za 19 januari
A1:     Balk             17.30                                                 Jacob van Dijk
A2:     Grou             16.10  14.45  Steunenbrink/Mulder/Wierda
B2:     Menaldum      13.00  11.30  Meulman/Schram/Terluin
C1:     Balk             16.30                                                 L. van Rijs
E1:     Balk             10.00                                                 A. vd Brug
E2:     Balk             09.00                                                 A. Nijhof
E3:     Balk             10.00                                                 A. Klijnstra
F1:     Balk             09.00                                                 F. Zwart

Za 26 januari
A1:     Emmeloord    15.10  13.40  Koopmans/Hotsma/Luijben
B2:     Balk             10.30                                                 G. Schotanus
C1:     Balk             09.30                                                 J.Y. vd Boogert
E2:     Wolvega        12.00  10.45  Van Rijs/Aalbers
F1:     Heerenveen   09.00  07.45  Gijzen/Rienstra

Za 02 februari
A1:     OLdeberkoop  12.50  11.00  Spijker/Haijma/Bouma
A2:     Balk             17.05                                                 S. Oenema
B1:     Balk             16.00                                                 Y. Breeuwsma
B2:     Grou             15.30  14.10  van Essen/Sprik/Wunderink
D1:     Balk             13.55                                                 J. Prins
E1:     Akkrum         11.30  10.15  de Groot/van der Wal
E2:     Heerenveen   11.00  09.45  Vink/Jaarsma
E3:     Noordwolde   14.00  12.40  Tiemersma/Schram
F1:     Noordwolde   15.00  13.40  van der Zee/van der Zee

Za 09 februari
A1:     Balk             10.20                                                 A.Bergsma
A2:     Heerenveen   18.10  16.45  Brandsma/Boonstra/van Dijk
B1:     Gorredijk       19.10  18.50  Bergsma/Elgersma/Burghgraef
C1:     Grou             14.25  13.15  de Boer/Haitsma/Klijnstra
D1:     Easterein       12.30  11.15  Schotanus/Oenema/Folkerts
F1:     De Wijk         12.30  10.55  Gijzen/Broersma

Za 23 februari
D1:     Damwald       10.30  08.50  De Vries/Terluin/Zuiderbaan

Za 02 maart
A1:     Easterein       12.00  10.30  Hoekstra/Meulman/de Korver
A2:     Emmeloord    14.00  13.30  Steunenbrink/Reuvers/Tiemersma
B1:     Heerenveen   14.25  13.15  Schotanus/Brandsma/Betsema
B2:     Balk             15.55                                                 Y. Breeuwsma
C1:     Balk             14.50                                                 J. Hofstra
D1:     Emmeloord    10.00  08.50  Schram/Jaarsma/van der Goot
E1:     Gorredijk       12.00  10.45  Tuinier/Aalbers
E2:     Gorredijk       13.00  11.45  van Dijk/van Rijs
E3:     Steenwijk      09.00  07.40  Feenstra/Bootsma
F1:     Gorredijk       13.00  11.45  Van de Goot/Berber van der Zee

Za 09 maart
B1:     Balk             12.00                                                 S. Oenema
D1:     Balk             11.00                                                 F. vd Wal
E1:     Balk             10.00                                                 A. Schotanus
E2:     Balk             10.00                                                 Johan van Dijk
E3:     Balk             09.00                                                 M. Meinsma
F1:     Balk             09.00                                                 R. Moraal

Za 16 maart
A2:     Menaldum      18.15  16.30  van den Bogert/Mulder/Veldman
B2:     Bolsward       13.15  12.00  de Vos/Folkertsma/Jaarsma
C1:     Bolsward       12.15  11.00  de Gier/Bouma/Bergsma
D1:     Balk             11.00                                                 M. Boersma
E1:     Balk             10.00                                                 A. Klijnstra
E3:     Balk             10.00                                                 F. vd Brug

Za 23 maart
A1:     Easterein       11.45  11.10  Hotsma/Luijben/Koopmans
A2:     Balk             11.35                                                 G. Schotanus
B1:     Jubbega        13.00  11.30  de Boer/Zwart/van Tuinen
B2:     Balk             10.30                                                 J. Oenema
C1:     Balk             09.30                                                 J.Y. vd Boogert
D1:     Wolvega        12.00  10.30  Dijkstra/Schotanus/Oenema
E1:     Stiens           11.10  09.35  de Boer/de Vries
E2:     Grou             12.15  11.00  Bruno/Tuinier
E3:     Wolvega        09.00  07.45  Terluin/Schram
F1:     Wolvega        10.00  08.40  Brecht van der Zee/Gijzen

Za 30 maart
A1:     Balk             16.45                                                 J. Tuinier
B1:     Balk             15.40                                                 A. Bergsma
B2:     Leeuwarden   11.30  09.45  Meulman/van Essen/Terluin
C1:     lemmer         13.10  12.15  van der Kooy/van der Heide/van der Ploeg
E2:     Balk             12.40                                                 N. Oenema
F1:     Balk             11.45                                                 M. Meinsma

A.u.b.: Rijders en Scheidsrechters –> Onderling ruilen wanneer je niet kunt!! Houd deze site goed in de gaten voor eventuele wijzigingen in het programma!